Já & moje kecy

Neberte to jako návrat...

23. března 2010 v 16:07 | Zdenčís písmenkuje...
Zdenčís ~ http://zdenulka123.blog.cz
Snad se mnou budete souhlasit v tom, že už bylo načase o sobě zase dát vědět a napsat nějaký článek. Chtěla jsem přidávat i přes pozastavení blogu aspoň jeden článek za měsíc, ale nakonec z toho sešlo...Po dvou měsících a něco to ale napravuju :)
Mám se dobře, momentálně jsem sice strašně unavená a bolí mě nohy, ale pohoda :). Vím že je to trošku předčasný, ale taky si tak strašně přejete aby už byly prázdniny? Poslední dobou se mi zdá že to utíká nějak rychle...obzvlášť víkendy. Ale zase, čím rychleji to uteče, tím rychleji tady bude červenec a hurá na prázdniny :)
Proč tady ale kecám o prázdninách, když je 23. března? :D Trošku jsem odbočila...
Vlastně další mininovinka u mě, před delší dobou jsem si založila facebook...ikdyž jsem si říkala že bez něj můžu žít a zakládat si ho nebudu :D musím ale říct, že je lepší než profil na lidech...
No a taky jsem tady na blog.cz zpozorovala téma týdne. Chystám se na něj něco napsat, ale nevím jistě :) Dělala jsem si taky menší pořádek v seznamu SB. Co jsem tak koukala, spousta z nich blog úplně zrušila...a ti, kteří se stěhují na jiný blog asi taky smažu.
To už Vám musí stačit, zase se někdy ozvu :)
Ahoj

Blog slaví svůj 1. rok + ostatní novinky

14. prosince 2009 v 11:22 | Zdenčís písmenkuje...
Je to tady :) Přesně před rokem jsem si založila tuhle webovou stránku. Před několika měsíci bych plánovala narozeninovou oslavu, ale teď ne - nikoho jsem na to neupozornila a ani by se mi nechtěl vymýšlet celý program párty. Nicméně za ten rok jsem se naučila hodně věcí, zvláště z hlediska grafiky. Zvládnu udělat nějaký design, umím pracovat s Photofiltrem. Někdy se mi tyto zkušenosti možná budou hodit :)
• Vlastně, kdybych byla ještě před rokem a něco zkušenější, tenhle blog by vůbec neexistoval a byl by tady jiný. Měla jsem totiž blog s adresou zdenulka12, chtěla jsem si na něj nastavit jeden design, ale bohužel se mi to nepovedlo a blog vypadal hrozně. Rozhodla jsem se ho zrušit a teď je tady tenhle.. :D Ještě teď si pamatuju, jak jsem si 14. v rychlosti zakládala nový blog (byla to neděle) a rychle tam kopírovala články, který jsem předtím dala na ten blog zdenulka12 :D ale blog mi vydržel, sice je pozastaven ale pořád je..Takže já přeji vše nejlepší, doufám, že příští rok tady můj blog pořád bude.
• A ještě jedna drobnost - dneska by mělo být vyhlášení vítězů soutěže na blog.blog.cz
Je mi jasné, že to nevyhraju, ani se nedostanu do té desítky nejlepších, protože co jsem si procházela výtvory tak jsou moc hezký a podařený.
Ale vždyť přece není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Já se zúčastnila, takže jsem spokojená :) a přeju zatím neznámým finalistům hodně štěstí :)
• Nový vánoční design - líbí se Vám? V budoucnu bude možná i nová ikonka..
Ahojky

Já koukám! :-*

7. prosince 2009 v 15:59 | Zdenčís písmenkuje...
Ahoj! Od té doby, co jsem blog pozastavila s tím, že sem možná někdy něco přidám, (podle nálady a chuti)..jsem jaksi přestala řešit návštěvnost a bylo mi celkem jedno, že pořád klesá. Chodila sem jen věrná sbéčka, ale nevadilo mi to, nemůžu taky čekat hromady návštěvníků, když žádný článek nepřidám ;) co mě ale překvapilo. Před chvilkou jsem otevřela email s toplistem za uplynulý týden. A koukám, kolik sem přišlo lidí! Mívala jsem i vyšší návštěvnost, třeba v období sonbu atd...ale ve středu dokonce přes 100 lidí! :) Je to určitě tím, že jsem se přihlásila do soutěže na srdci blogu - vytvořte vlastní logo pro blog.cz
Nicméně, moc děkujii!! :-) Ikdyž je mi jasný, že je to dočasný a po soutěži sem zase nikdo nepáchne :) ale už je to mi to celkem jedno ;) jen jsem o tom chtěla napsat a zároveň poděkovat, aby jste byli v obraze :)
↓↓↓

Pondělí: 8
Úterý: 5
Středa: 102
Čtvrtek: 32
Pátek: 29
Sobota: 23
Neděle: 18

Celkem: 217

Mějte se krásně, popř. napište názor na moje logo do soutěže :) Díky, ahoj

[zdroj obrázku ~ google.cz]

Všimli jste si? // Nepřítomnost na blogu stále trvá

18. listopadu 2009 v 12:35 | Zdenčís písmenkuje...
Zdravím! Takže se zase jednou ozývám a dávám o sobě vědět. :) Zároveň mě před chvilkou napadla taková otázečka pro vás. No spíš pro ty, kteří blogují už delší dobu a mají s blogem více zkušeností apod. Můj blog oslaví v prosinci (za necelý měsíc, 14.) svoje první narozeniny. Tudíž najdete v archivu kopu článků, od samého začátku. Někdy, když se nudím, nebo když si pročítám některé vaše komentáře, koukám do archivu a čtu si, o čem jsem psala, jaké jsem přidávala obrázky atd. A všimla jsem si ještě něčeho - za ten rok se mi hodně změnil styl písma a samotné vyjadřování. Není to tak, že bych se na začátku neuměla vyjádřit a neuměla nějak složit kloudnou větu :D ale už nemám tu potřebu psát za slovy minimálně 4 tečky, ani nemám potřebu rozdávat za větou 5 vykřičníků. Poslední dobou si dávám pozor na velká/malá písmena, tečky za větami apod. / S tímto nepočítejte ale třeba na ICQ, tam píšu vše bez teček, bez velkých písmen a je mi to tak nějak jedno. Když mám ale na článek čas, píšu spíše takhle :)

A teď ta otázka pro vás.
Všimli jste si něčeho podobného i u sebe? Vím, je to 'debilní a nudná' otázka, ale tak co :)
Nějak to tu přece musím oživit, že..
Zajímá mě váš názor!:)

→ Připomínám, blog je stále pozastaven! Děkuju, že sem chodíte! ←

A nový vzhled je tu :)

31. října 2009 v 16:54 | Zdenčís písmenkuje...
V minulém článku jsem Vám slibovala, že se pokusím o nový design. A stalo se. :) Je úplně obyčejný, jednoduchý...

Tady máte náhled:
(náhled je hodně zmenšený...)

Ikonka:
Bude možná někdy později, teď jsem opravdu ráda že jsem stihla ten dess...

Popis:
Popis designu - V záhlaví je podzimní fotka (zdroj ~ internet) , doplněno brushem a textem: "Vítej..." Záhlaví a stránka jsou 'ohraničeny' dvojitým černým rámečkem. Okraje stránky jednobarevné - světle oranžová, na každé straně zajímavý brush.

- Možná jste si všimli, změnila jsem opět text na blogu, a to zpátky na Tahomu. Myslím, že je lepší a taky menší, což se mi líbí víc. ;)

- Jestli chcete, komentujte, možná není design podle vašich představ, ale co nadělám. Je opravdu jednoduchý, složitý se mi dělat nechtělo. Vydrží tady asi dlouho - jak mám vědět, kdy se mi bude zase chtít tohle celé měnit? :)

Tak se mějte, ahojky

Připomínám: Na blog se stále nevracím!!!

Už mě to nebaví...

15. září 2009 v 16:04 | Zdenčís písmenkuje...
...Celý článek...

Doporučuji // Song ~ P!nk - Funhouse

11. září 2009 v 19:31 | Zdenčís písmenkuje...
~ Rozhodla jsem se, že sem občas dám článek, ve kterém vám něco doporučím. Např. písničku, film, seriál,... Začínám písničkou Funhouse od zpěvačky P!nk. Tenhle song jsem náhodou uslyšela na Óčku - a celkem se mi líbí :) Písnička má podle mě dobrý rytmus a může třeba i zvednout náladu. :)
Klip je takovej zajímavej - chvilkama i legrační :D Třeba jak tam odkopává ten záchod... xD Trvá 3:18 , takže pokud tě zaujala, určitě se na ni mrkni. :)

Čááu # 10. září 09

10. září 2009 v 19:06 | Zdenčís písmenkuje...
Čauky ;)) Tak jak u vás vypadal dnešní den? Já už fakt nevím na co se ptát, tak se každej den ptám jak se máte atd. xD Takový blbosti.. :D No a protože mi pak vždycky všichni píšete pod článek komentáře, že u vás taky nic novýho, zeptám se na něco jinýho :D Třeba..Jak bylo ve škole? Už jste si zvykli na ranní vstávání apod. ? Já moc ne, pořád chci prázdniny :D Jinak škola je zatím v pohodě. Teďka na začátku chodíme na takový výlety, v úterý jsme byli na vycházce, při které nás čekali úkoly atd. S mým družstvem jsme obsadili 2. místo :) A dostali jsme jakože medaili - oříškovou fidorku :D No a za týden ve středu se jedem mrknout na zámeček, nějak 24. září jedeme na exkurzi do jeskyně. A co vy? Něco mi sem písněte :):) A já už pomalu půjdu. Tak se mějte, papaa :)
PS: Okomentujte mi prosím nový design. Thanks :o*

Nový design // Brown - podzimní

10. září 2009 v 18:18 | Zdenčís písmenkuje...
~ Tak už jsem udělala ten nový design :) Je takový obyčejný, ale co..

Popis:
- Design je celý do hněda. Záhlaví doplňují moje fotky a podzimní obrázky. Je tam taky text. Okraje stránky jsou obyčejné, jen na boku je menší ozdoba.

Náhled:
Ikonka:
Novou ikonku určitě udělám, ale až později ;)

~ Komentujte :)

Info - 9.9.2009

9. září 2009 v 18:09 | Zdenčís písmenkuje...
Dneska je magické datum! :D Nevím teda jak vy, ale u mě se nic zvláštního nestalo. :) Plánovala jsem nový design, ale dneska to asi nebude. Možná zítra, no ale někdy bych ho už měla vytvočit, páč tento je dost dlouho a už mě omrzel :D S čím bude? Jak bude vypadat? To váážně nevím :/ Nic speciálního ale nečekejte xD Jinak, všimli jste si? Změnila jsem na blogu písmo. Teďka mám takový elegantnější :D Chtělo to změnu.. Tak jinak nic novýho, takže se s váma loučím ..mějte se, ahooj =)

Fotky << 7. září 09

8. září 2009 v 19:38 | Zdenčís písmenkuje...
Klik na CČ ;)

Bez názvu :)

7. září 2009 v 20:59 | Zdenčís písmenkuje...
Ahojky :) Nenapadl mě žádný název článku, tak prostě bez názvu no =P ;) Jak se máte? Já fajn..Dneska jsem se zase pokoušela o nějaký fotky - na profil. Dnes se mi nechce, ale pokud chcete, můžu je sem hodit zítra :) Jinak nic novýho, takže už nevím co bych vám sem napsala :D Ale popravdě - blog mě už celkem přešel bavit =/ Ne že bych ho zrušila ( psala jsem vám minule že to nikdy neudělám xD ) ale nevím co přidávat, max. když mám nějaký fotky, tak je sem dám..Tak písněte co by jste tu chtěli mít :) Upozorňuji - Věci jako animace, pixelky atd. už zde neuvidíte, takže něco co by se týkalo mě :) Tak to je vše. Mějte se, čááu a zítra ;) Pa

Konečně vííkend! ;)

5. září 2009 v 15:27 | Zdenčís písmenkuje...
Čááu :) Nevím teda jak vy, ale já se na víkend moc těšila :D A to byla škola (když nepočítám první den bez učení) jen 3 dny..No jo, už se to rozjíždí, začínáme probírat nový látky, plánujou se testy :-/ Už mi chybí prázdniny! :D Ale abych si jen nestěžovala..Jak se máte? Plánujete něco speciálního na víkend? Já asi ne..Poflakování, chození ven..Nic zvláštního ;) Jinak nepočítejte s velkým poštem článků, nevím co přidávat :D Ale vy se obejdete néé? :D Tak se mějte, papaa :*
PS: Taky se vám tak líbí ten avatar s pejskem a kočičkou? Takový sladkýý :) :D

Prosíím hlásek ;)

3. září 2009 v 19:26 | Zdenčís písmenkuje...
~ Dostala jsem se do 2. kola SONB :) Takže budu mocík ráda, když dáte hlas Zdenčís TADY ..Předem díky ;)

Novinky

3. září 2009 v 18:33 | Zdenčís písmenkuje...
~ Udělala jsem menší úpravy na blogu. V menu jsem vymazala věci typu: Kontakt, o majitelce a o blogu. Udělala jsem si pro tyto věci speciální rubriku, bude to tak lepší :) Změnila jsem taky volitelný horní box - Vymazala jsem ty blikající vykříčníky, odkazy pro hlasování a anketu jestli se ti líbí můj blog. Odkazy na hlasování tam byly na nic - stejně si toho nikdo nevšímal. Anketa jestli se ti líbí můj blog byla taky k ničemu :D Jo a ještě jsem tam měla odkaz na největší počet komentářů, ale to už jsem dávno vzdala, komentáře tam
neprohlížím a nevšímám si toho, takže to tam bylo taky na nic ;) Místo toho jsem tam dala akorát tři ikonky - Reklamy, info a výměna ikonek. Reklamy teď půjdou dostatečně vidět, takže si nemůžete stěžovat, že jste je přehlédli ;) Info - tam budou napsané právě ty věci, co jsem vymazala z menu - kontakt, o blogu atd. A výměna ikonek je snad jasná :) A taky, zrušila jsem blacklist. Stejně jsem si nepamatovala, kdo tam všechno byl..Ale i tak, když bude reklama někde jinde než v rubrice určené pro ni, budu ji ignorovat a komentář smažu. Tak to by bylo vše :) Jo a ještě promiňte že teďka nebude moc článků, nemám moc čas a ani nevím co sem psát :D Ale blog nezruším ani nic podobně, nemám to v plánu, takže můžete být v klidu ;)

A zase do školy :-/

1. září 2009 v 17:40 | Zdenčís písmenkuje...
Bohužel..Vůbec se mi po těch dvou měsících volna a lenošení nechce připravovat do školy, dělat si úkoly a ty jiný blbosti. Prázdniny bych ještě prodloužila! Navíc máme blbej rozvrh, tři dny za sebou (pondělí, úterý a středa) máme 8 hodin - takže vyučování do půl třetí! :( Aspoň že ve čtvrtek a pátek máme hodin jenom 5 :) Máme novou třídní učitelku a dokonce i novou spolužačku. Takže uvidíme, ještě ani jednu moc neznám..Jak jste na tom vy? Jaký byl váš dnešní den? Jste spokojeni s rozvrhem atd.? Napište mi všechno do komentářů, jsem zvědaváá ;)

>> Včerejšek ~ 30. srpna 09

31. srpna 2009 v 18:12 | Zdenčís písmenkuje...
Ahojky :) Jak se máte? U mě to celkem jde, až na to, že se mi zítra vůbec nechce do školy! (O tom až někdy jindy). Včera jsem se šla podívat na letní kino - Promítali sice nějakej válečnej film, ale proč tam nejít :D Byl to film Tobruk, ze začátku jsem moc nevnímala o co tam šlo, až později, když jsme si sedli s tím, že to fakt budem sledovat :D S kámoškama sme si dali popcorn a koukali. Bylo to o tom, že prostě nějací válečníci byli na poušti a bojovali s ostatníma -
Samozřejmě že se tam zabíjelo, nakonec myslím přežil jen jeden, a vedle něho seděli dva mrtví =/ Nejhnusnější bylo, když ten jeden našel v té poušti takový rozpadající tělo, po kterým lezly mouchy :-/ Byl to českej film, s tím že tam hrálo i pár slováků. Poznala jsem tam akorát toho z Ordinace (doktora Hanáka) , pak Michala Novotnýho (hrál v Redakci) a pak slováka, co občas moderuje Dj diváka na Óčku :D Ten film se dal, leda koho určitě nadchl ;) Až to skončilo, procházeli jsme se kolem (ale byla nám strašnáá zima!) a pak jsme šli domů. Já přišla nějak po půl dvanácté :) :D

Našla jsem vám na netu fotky z toho filmu :D

~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~


~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~☺~☻~


~ Kdyby vás třeba film zaujal, anebo jste se chtěli kouknout na víc fotek nebo popis filmu, stačí navštívit tuto stránku..i když celkem pochybuju že to někoho bude zajímat :D:D

Fotka // Já - Ještě malá :)

30. srpna 2009 v 18:28 | Zdenčís písmenkuje...
Tak jsem přemýšlela jestli sem tu fotku dát ..A nakonec si říkám, proč ne :D Na téhle fotce jsem slavila svoje 3. narozeniny :) Je trošku horší kvalita, protože to byla normální fotka, a já ji vyfotila ještě digitálním foťákem, abych ji mohla uložit do počítače :D
~ Za mnou je vidět kousek dortu ve tvaru podkovy a v ruce mám asi svoje nejoblíbenější dárky - knížku a barbie :D

- Jestli chceš napiš k tomu něco do komentářů..;)

8000 lidiček celkem! =*

30. srpna 2009 v 18:11 | Zdenčís písmenkuje...
Díky! Dohromady bylo na tomto blogu už 8000 lidí..Pro někoho je to nic, ale já jsem spokojená :P Už jenom dva tisíce a je tu 10 000 ! :) Díky, potěšili jste mě!;)

<< 28. srpna 09

29. srpna 2009 v 10:35 | Zdenčís písmenkuje...
Ahojky :) Omlouvám se, že včera nepřibyl žádnej článek..Nevěděla jsem co se dát :D Včera jsme jeli zase na to cvičení, samozřejmě že bus přijel pozdějš než měl a pak sme nestíhali :D A to jsme ještě chtěli zpátky stihnout autobus, kterej jel 13:10 ..Cestou jsme se ještě stavili pro můj novej batoh - moc se mi líbí, někdy sem dám i fota :) Nakonec jsme přijeli dřív - Tak, jak jsme chtěli ;) Odpoledne jsem chtěla udělat nějaký nový fotky, no nakonec se mi stejně žádná nelíbí, ale nějaký jsem vybrala ..Klik na CČ ;)
 
 

Reklama