Březen 2010

Neberte to jako návrat...

23. března 2010 v 16:07 | Zdenčís písmenkuje... |  Já & moje kecy
Zdenčís ~ http://zdenulka123.blog.cz
Snad se mnou budete souhlasit v tom, že už bylo načase o sobě zase dát vědět a napsat nějaký článek. Chtěla jsem přidávat i přes pozastavení blogu aspoň jeden článek za měsíc, ale nakonec z toho sešlo...Po dvou měsících a něco to ale napravuju :)
Mám se dobře, momentálně jsem sice strašně unavená a bolí mě nohy, ale pohoda :). Vím že je to trošku předčasný, ale taky si tak strašně přejete aby už byly prázdniny? Poslední dobou se mi zdá že to utíká nějak rychle...obzvlášť víkendy. Ale zase, čím rychleji to uteče, tím rychleji tady bude červenec a hurá na prázdniny :)
Proč tady ale kecám o prázdninách, když je 23. března? :D Trošku jsem odbočila...
Vlastně další mininovinka u mě, před delší dobou jsem si založila facebook...ikdyž jsem si říkala že bez něj můžu žít a zakládat si ho nebudu :D musím ale říct, že je lepší než profil na lidech...
No a taky jsem tady na blog.cz zpozorovala téma týdne. Chystám se na něj něco napsat, ale nevím jistě :) Dělala jsem si taky menší pořádek v seznamu SB. Co jsem tak koukala, spousta z nich blog úplně zrušila...a ti, kteří se stěhují na jiný blog asi taky smažu.
To už Vám musí stačit, zase se někdy ozvu :)
Ahoj