Prosinec 2009

Blog slaví svůj 1. rok + ostatní novinky

14. prosince 2009 v 11:22 | Zdenčís písmenkuje... |  Já & moje kecy
Je to tady :) Přesně před rokem jsem si založila tuhle webovou stránku. Před několika měsíci bych plánovala narozeninovou oslavu, ale teď ne - nikoho jsem na to neupozornila a ani by se mi nechtěl vymýšlet celý program párty. Nicméně za ten rok jsem se naučila hodně věcí, zvláště z hlediska grafiky. Zvládnu udělat nějaký design, umím pracovat s Photofiltrem. Někdy se mi tyto zkušenosti možná budou hodit :)
• Vlastně, kdybych byla ještě před rokem a něco zkušenější, tenhle blog by vůbec neexistoval a byl by tady jiný. Měla jsem totiž blog s adresou zdenulka12, chtěla jsem si na něj nastavit jeden design, ale bohužel se mi to nepovedlo a blog vypadal hrozně. Rozhodla jsem se ho zrušit a teď je tady tenhle.. :D Ještě teď si pamatuju, jak jsem si 14. v rychlosti zakládala nový blog (byla to neděle) a rychle tam kopírovala články, který jsem předtím dala na ten blog zdenulka12 :D ale blog mi vydržel, sice je pozastaven ale pořád je..Takže já přeji vše nejlepší, doufám, že příští rok tady můj blog pořád bude.
• A ještě jedna drobnost - dneska by mělo být vyhlášení vítězů soutěže na blog.blog.cz
Je mi jasné, že to nevyhraju, ani se nedostanu do té desítky nejlepších, protože co jsem si procházela výtvory tak jsou moc hezký a podařený.
Ale vždyť přece není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Já se zúčastnila, takže jsem spokojená :) a přeju zatím neznámým finalistům hodně štěstí :)
• Nový vánoční design - líbí se Vám? V budoucnu bude možná i nová ikonka..
Ahojky

Já koukám! :-*

7. prosince 2009 v 15:59 | Zdenčís písmenkuje... |  Já & moje kecy
Ahoj! Od té doby, co jsem blog pozastavila s tím, že sem možná někdy něco přidám, (podle nálady a chuti)..jsem jaksi přestala řešit návštěvnost a bylo mi celkem jedno, že pořád klesá. Chodila sem jen věrná sbéčka, ale nevadilo mi to, nemůžu taky čekat hromady návštěvníků, když žádný článek nepřidám ;) co mě ale překvapilo. Před chvilkou jsem otevřela email s toplistem za uplynulý týden. A koukám, kolik sem přišlo lidí! Mívala jsem i vyšší návštěvnost, třeba v období sonbu atd...ale ve středu dokonce přes 100 lidí! :) Je to určitě tím, že jsem se přihlásila do soutěže na srdci blogu - vytvořte vlastní logo pro blog.cz
Nicméně, moc děkujii!! :-) Ikdyž je mi jasný, že je to dočasný a po soutěži sem zase nikdo nepáchne :) ale už je to mi to celkem jedno ;) jen jsem o tom chtěla napsat a zároveň poděkovat, aby jste byli v obraze :)
↓↓↓

Pondělí: 8
Úterý: 5
Středa: 102
Čtvrtek: 32
Pátek: 29
Sobota: 23
Neděle: 18

Celkem: 217

Mějte se krásně, popř. napište názor na moje logo do soutěže :) Díky, ahoj

[zdroj obrázku ~ google.cz]

Účast v soutěži - "Vylepšete" logo Blog.cz / Pokus

2. prosince 2009 v 16:37 | Zdenčís písmenkuje...
Zkusila jsem se přihlásit do soutěže na blogu.cz Je to vůbec moje první účast v soutěži.. A tady můj výtvor:


Nakonec jsem to ještě trochu poupravila :) Za komentáře budu jedině ráda...