Říjen 2009

A nový vzhled je tu :)

31. října 2009 v 16:54 | Zdenčís písmenkuje... |  Já & moje kecy
V minulém článku jsem Vám slibovala, že se pokusím o nový design. A stalo se. :) Je úplně obyčejný, jednoduchý...

Tady máte náhled:
(náhled je hodně zmenšený...)

Ikonka:
Bude možná někdy později, teď jsem opravdu ráda že jsem stihla ten dess...

Popis:
Popis designu - V záhlaví je podzimní fotka (zdroj ~ internet) , doplněno brushem a textem: "Vítej..." Záhlaví a stránka jsou 'ohraničeny' dvojitým černým rámečkem. Okraje stránky jednobarevné - světle oranžová, na každé straně zajímavý brush.

- Možná jste si všimli, změnila jsem opět text na blogu, a to zpátky na Tahomu. Myslím, že je lepší a taky menší, což se mi líbí víc. ;)

- Jestli chcete, komentujte, možná není design podle vašich představ, ale co nadělám. Je opravdu jednoduchý, složitý se mi dělat nechtělo. Vydrží tady asi dlouho - jak mám vědět, kdy se mi bude zase chtít tohle celé měnit? :)

Tak se mějte, ahojky

Připomínám: Na blog se stále nevracím!!!

Zase zpátky?

26. října 2009 v 18:55
Takže, všechny vás moc zdravím!:) Ne, nevracím se trvale na blog. Však víte, jak jsem vás v předešlém článku upozorňovala na to, že dám třeba někdy vědět, že udělám nový design apod. Říkala jsem si, že bych mohla zase nějaký ten nový vzhled blogu vytvořit, ale problém - nemám žádný nápad. Smůla. Musím se přiznat, že mi někdy ( zatím jen trošku :D ) chybí tvořit nějakou grafiku. Jen chci říct, že možná můžete nějaký ten design čekat.
A jak se máte? Určitě máte za tu dobu spoustu novinek. Já celkem taky. ;)
Pro mé SB a věrné návštěvníky - Klidně mi napište jak se daří apod.; buď do komentářů a nebo se nebojte a klidně zanechte vzkaz i na ICQ. Číslo vidíte v menu.
Takže se zase loučím a ať se vám daří, ať už v tom blogovém světě, tak samozřejmě i v tom osobním životě.

Bye